Українці зможуть економити: Гончарук пояснив, навіщо розділили платіжки за газ

Дві платіжки за газ, які отримали українці за січень, не означають, що платити за послугу доведеться більше, ніж раніше.

Об этом сообщает Руспрес

Якщо порахувати суму нарахувань у платіжках, вона буде меншою, ніж у січні 2019 року. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Telegam-каналі. Він пояснив, для чого це було зроблено.

Новини
Українці отримають нові платіжки за газ: що зміниться та як платити
Тариф на газ

Тариф на газ

"Раніше ціна за транспортування була включена в платіжку і просто входила в загальний тариф. Тепер їх розділено компаніями, які постачають і транспортують газ. Це рішення викорінює олігархічну монополію і споживачі можуть обирати, у кого купувати газ в наступному сезоні. Зараз з’явився цивілізований ринок енергоносіїв – постачальники конкуруватимуть між собою і пропонуватимуть газ дешевше. Постачальника більше не будуть нав’язувати. Кожен українець зможе сам обирати собі кращі умови", – сказав Гончарук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Верховній Раді збираються вирішити ситуацію, при якій людям, які не користуються природним газом, приходять рахунки за його доставку.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Тарифи ЖКГ і субсидії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ukraintsi-zmozhut-ekonomiti-goncharuk-poyasniv-navischo-rozdilili-platizhki-za-gaz.htm”

ТОП новости

Вход