Україна переходитиме на зимовий час

Україна переходитиме на зимовий час

У ніч з 26 на 27 жовтня українці переводитимуть дзигарки на годину назад. До речі, ми останні, станемо «свідками цього історичного моменту». О котрій годині саме потрібно це зробити, а головне, як підготувати свій організм – далі в матеріалі. Об этом сообщает obkom.org.ua со ссылкой на СМИ.

Орієнтовно стрілки годинника потрібно буде перевести о 4-й годині ранку, а це означатиме, що відтепер матимемо ще одну — додаткову годину для сну. Як передають ЗМІ, в кінці вересня уряд видав указ, що скасовує перехід на літній час України в 2019 році: «Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України» на території України 27 жовтня 2019 року о 4-й годині за київським часом з переведенням годинникової стрілки на одну годину назад скасовується літній час», – йдеться в постанові.


Як зазначають лікарі-експерти, частіше за все перехід на зимовий час люди частіше сприймають легше, аніж на літній. Проте, існують дослідження, котрі вказують на те, що нашорганізм все одно звикає до нового режиму протягом двох тижнів. Тому готуватися до переходу на зимовий час потрібно заздалегідь, а краще за все робити це — за тиждень.


Основні рекомендації з цього приводу:


- У цей період, намагайтеся уникати надмірних фізичних навантажень, а заразом і перевтоми;


- Дотримуйтеся правильного харчування і більшість кількість випитої води;


- За тиждень до переведення годинників, щодня лягаєте спати на 15 хвилин пізніше, ніж зазвичай;


- Намагайтеся більше прогулюватися на свіжому повітрі, а перед сном добре провітрюйте Вашу спальню;


Зазначимо, що «практика гри з часом», прийшла до нас разом із Постановою Кабінету міністрів № 225 від 25 вересня 1991 року.


Ірина ХоцькаДжерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/ukrayina-perehoditime-na-zimoviy-chas-10950070.html”

ТОП новости

Вход