The Washington Post: Трамп неодноразово використовував Пенса для тиску на Зеленського

Дональд Трамп і Майк Пенс Об этом сообщает ukr-lenta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент США Дональд Трамп неодноразово використовував віцепрезидента Майка Пенса для того, щоби здійснити тиск на президента Володимира Зеленського. Про це йдеться в матеріалі The Washington Post, повідомляє "Європейська правда"

Ідеться про те, що Трамп дав Пенсові вказівку не бути присутнім на інавгурації Зеленського у травні, коли новий президент України шукав визнання та підтримки з боку Вашингтона. Ця інформація відома зі скарги агента ЦРУ, який розповів про телефонну розмову президентів 25 липня.

За місяць Трамп використав Пенса, щоб повідомити Зеленському про затримку допомоги США, якщо з боку України не буде агресивніших дій проти корупції, стверджують чиновники. На той час, після телефонної розмови, українська влада вже мала розуміти, що заходи щодо боротьби з корупцією мали включати розслідування щодо колишнього віцепрезидента Байдена та його сина Гантера, пише видання.

Чиновники, наближені до Пенса, наполягають, що той не знав спроби Трампа тиснути на Зеленського заради інформації, що кмопрометує Байдена.

Та, як пише видання, один із головних радників Пенса був присутній під час розмови 25 липня. І Пенс повинен був отримати доступ до розшифровки стенограми протягом декількох годин після розмови, заявили посадовці.

Чиновники, близькі до Пенса, стверджують, що він вирушив до Варшави на зустріч із Зеленським 1 вересня, ймовірно не прочитавши або не повністю ознайомившись зі стенограмою телефонного дзвінка.

На зустрічі із Зеленським Пенс повідомив про те, що сотні мільйонів доларів допомоги США Україні не будуть виділені через побоювання щодо слабких зусиль країни щодо боротьби із корупцією.

Він також підкреслив розчарування Трампа тим, що, на його думку, Європейський союз не виконує достатню роботу з надання допомоги. На той час Зеленський уже говорив із Трампом і був знайомий з його вимогами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570088978-the-washington-post-tramp-neodnorazovo-vikoristovuvav-pensa-dlya.html”

ТОП новости

Вход