На День Європи у Калуському районі збираються перекрити дорогу Стрий – Івано-Франківськ

Ініціативна група Новицької ОТГ зверненням повідомила про запланований протест владу Калуського району та Івано-Франківської області.


Про акцію та відповідні звернення в соцмережі Фейсбук повідомив учасник ініціативної групи з села Новиця Тарас Петрів. Об этом сообщает 10minut.in.ua со ссылкой на СМИ.

Звернення ініціативна група адресувала голові Новицького ОТГ Михайлу Срібняку, голові Калуської райдержадміністрації Віктору Гільтайчуку, депутату обласної ради і голові РДА Івану Даніву, голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку, голові обласної ради Олександру Сичу.

У зверненні повідомляється про намір провести протестну акцію, під час якої перекрити рух транспорту в районі Калуського перехрестя – на дорозі Стрий – Івано-Франківськ.

"Мета акції – привернення уваги до стану доріг, а саме головної дороги, яка з’єднує село Новиця і місто Калуш. Чекаємо конструктивної відповіді, в протилежному випадку збираємося на протестну акцію", – пише Тарас Петрів.

Протест запланували на суботу, 18 травня, о 10.00. В цей день в Україні відзначають День Європи. Організатори акцентують, що проведення протесту саме цього дня є символічним.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_den_yevropy_u_kaluskomu_rayoni_zbyrayutsya_perekryty_dorogu_stryy__ivanofrankivsk_75222.html”

ТОП новости

Вход